WAT WAT (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Vis på forsiden

en: Usage
sv: Bruk

en: Paragraph
sv: Avsnitt

en: About
sv: Om

en: Paragraphs
sv: Avsnitt
