WAT WAT (2.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Usage
nl: Gebruik

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
