WAT WAT (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Usage
pl: Użycie

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Paragraphs
pl: Akapity
