WAT WAT (2.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: On
pt: Ligado

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Usage
pt: Utilização

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: About
pt: Sobre
