WAT WAT (2.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Usage
ru: Использование

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Paragraphs
ru: Параграфы
