WAT WAT (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Usage
sk: Využitie

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o
