WAT WAT (2.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Usage
uk: Використання

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Paragraphs
uk: Абзаци
