Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Actions
bg: Действия

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Updated
bg: Обновено

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Log in
bg: Вход

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
