Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Actions
et: Toimingud

en: Login
et: Sisselogimine

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Updated
et: Uuendatud

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Navigation
et: Menüü

en: Log in
et: Sisene

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Banner
et: Bänner

en: New
et: Uus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
