Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
