Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Actions
hr: Akcije

en: Login
hr: Prijava

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Log in
hr: Prijava

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
