Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Page
ka: გვერდი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: New
ka: ახალი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
