Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
