Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Actions
mg: Asa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao
