Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Actions
mr: कृती

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page
mr: पान

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
