Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Login
ms: Log masuk

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Log in
ms: Log masuk

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Text Formats
ms: Format Teks
