Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Actions
nn: Handlingar

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Navigation
nn: Navigering

en: Log in
nn: Logg inn

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
