Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Actions
af: Aksies

en: Login
af: Gebruiker

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Log in
af: Teken in

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
