Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Actions
bs: Akcije

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Page
bs: Strana

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
