Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Actions
eo: Agoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Banner
eo: Rubando

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
