Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Login
is: Innskráning

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Updated
is: Uppfært

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: New
is: Nýtt

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
