Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ
