Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Login
lt: Prisijungti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: New
lt: Naujas

en: ‹ Previous
lt: ‹ Ankstesnis

en: Next ›
lt: Kitas ›

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Dar nesukūrėte jokių turinio tipų. Eikite į <a href="@create_content">turinio tipo kūrimo puslapį</a>, kad pridėtumėte naują turinio tipą.

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
