Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Actions
ps: چارې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Log in
ps: ننوتون

en: New
ps: نوی

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
