Web Awesome for Drupal (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Actions
sq: Veprimet

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
