WAYF (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Icon
sv: Ikon

en: User
sv: Användare

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Contact information
sv: Kontaktinformation

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: Error saving user account.
sv: Fel vid sparande av användarens konto.

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Login failed
sv: Inloggning misslyckades

en: Field mappings
sv: Fältmappningar

en: Login with
sv: Logga in med
