WAYF (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Settings
hr: Postavke

en: Icon
hr: Ikona

en: User
hr: Korisnik

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.
