WAYF (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Icon
nl: Pictogram

en: User
nl: Gebruiker

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Contact information
nl: Contactinformatie

en: Error saving user account.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het account.

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Login failed
nl: Login mislukt

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen
