WAYF (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Icon
pl: Ikona

en: User
pl: Użytkownik

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Login failed
pl: Nieudane logowanie

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól
