WAYF (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Settings
be: Налады

en: User
be: Карыстальнік

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: Private key
be: Прыватны ключ
