WAYF (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Icon
ca: Icona

en: User
ca: Usuari

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Private key
ca: Clau privada

en: Login failed
ca: Ha fallat l'inici de sessió
