WAYF (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.
