WAYF (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Icon
fa: شمایل

en: User
fa: کاربر

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی
