WAYF (1.0.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Settings
pt: Configurações

en: Icon
pt: Ícone

en: User
pt: Usuário

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Nickname
pt: Apelido

en: Contact information
pt: Informações de contato

en: Error saving user account.
pt: Erro ao gravar a conta do usuário.

en: Private key
pt: Chave privada

en: Login failed
pt: Falha na autenticação

en: Certificate
pt: Certificado

en: Field mappings
pt: Mapeamentos de campo
