Wayfinding (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Types
bo: རིགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
