Wayfinding (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Types
ne: प्रकार

en: Label
ne: लेबल

en: Location
ne: स्थान

en: Sources
ne: स्रोत
