Wayfinding (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Types
sl: Tipi

en: Label
sl: Oznaka

en: Location
sl: Mesto

en: Sources
sl: Viri

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Publish
sl: Objavi
