Wayfinding (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Types
ja: タイプ

en: Label
ja: ラベル

en: Location
ja: 場所

en: Desc
ja: 降順

en: Destination
ja: 行き先

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Sources
ja: ソース

en: Top left
ja: 左上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Apply
ja: 適用

en: Publish
ja: 掲載

en: Popup
ja: ポップアップ

en: Destinations
ja: 保存先

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Entity types
ja: エンティティタイプ
