Wayfinding (2.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Types
kk: Типтар

en: Label
kk: Атауы

en: Location
kk: Орналасуы

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Publish
kk: Жариялау
