Wayfinding (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Types
sv: Typer

en: Label
sv: Etikett

en: Location
sv: Plats

en: Desc
sv: Fallande

en: Destination
sv: Mål

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Sources
sv: Källor

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Apply
sv: Applicera

en: Publish
sv: Publicera

en: Destinations
sv: Mål

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: Automatic label
sv: Automatisk etikett
