Wayfinding (2.0.0-beta3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་
