Wayfinding (2.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Types
eo: Tipoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Sources
eo: Fontoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Publish
eo: Publikigu

en: Asc
eo: kreske
