Wayfinding (2.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Types
sq: Llojet

en: Location
sq: Vendodhja

en: Sources
sq: Burimet

en: Publish
sq: Publiko
