Wayfinding (2.0.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Types
cs: Typy

en: Label
cs: Popisek

en: Location
cs: Místo

en: Desc
cs: Sestupně

en: Destination
cs: Cíl

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Sources
cs: Zdroje

en: Top left
cs: Horní levý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Apply
cs: Použít

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Destinations
cs: Umístění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Entity types
cs: Typy entit
