Wayfinding (2.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Types
lv: Veidi

en: Label
lv: Etiķete

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Desc
lv: Dilst.

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Sources
lv: Avoti

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts
