Wayfinding (2.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Types
mr: प्रकार

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Location
mr: स्थळ

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Publish
mr: प्रकाशित
