Wayfinding (2.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: Location
nn: Stad

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Sources
nn: Kjelder

en: Apply
nn: Bruk
