Wayfinding (2.1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Types
es: Tipos

en: Label
es: Etiqueta

en: Location
es: Ubicación

en: Destination
es: Destino

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Sources
es: Fuentes

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Apply
es: Aplicar

en: Publish
es: Publicar

en: Popup
es: Emergente

en: Destinations
es: Destinos

en: Master
es: Máster

en: Entity types
es: Tipos de entidad
