Wayfinding (2.1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: Location
fr: Emplacement

en: Sort by
fr: Trier par

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Apply
fr: Appliquer

en: Publish
fr: Publier

en: Parent entity
fr: Entité parente

en: Master
fr: Principal

en: Entity types
fr: Types d'entités
