Wayfinding (2.1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Types
is: Tegundir

en: Label
is: Merking

en: Location
is: Staðsetning

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Sources
is: Uppsprettur

en: Apply
is: Virkja
